در شب وبلاگی گرگاندوستان چه می گذرد؟

با همدلی و همیاری وبلاگ نویسان گرگانی ، برنامه شب وبلاگی انجمن وبلاگ نویسان گرگاندوست انعکاس گسترده ای در فضای مجازی یافت و عمده دوستان با درج طرح و خبر برنامه در وبلاگ هایشان، اطلاع رسانی مناسبی درباره این مراسم داشتند.

بی تردید انعکاس گسترده این برنامه انجمن در بیش از 40 وبلاگ معتبر گرگانی ها ( علاوه بر نشریات، خبرگزاری ها، صدا و سیما ) در کوتاهترین زمان ممکن ، بدیهی ترین نکته ای را که به ذهن می آورد اتحاد و همدلی گرگاندوستان در فضای مجازی بوده که امید آن داریم با تسری آن به جامعه حقیقی گرگان ، شاهد گام هایی استوار و راسخ در جهت دستیابی سرزمین دوست داشتنی و مستعد گرگان به توسعه ای که براساس تاریخ باشکوه و فرهنگ غنی اش سزاوار آن هست، باشیم.

و اما برنامه های شب وبلاگی انجمن که ساعت 21 یکشنبه و دوشنبه 23 و 24 مردادماه با حضور وبلاگ نویسان گرگاندوست و دوستداران گرگان برگزار میشود به شرح زیر است.

شب اول یکشنبه 23 مرداد 90 – بعد از قرائت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران ، کلیپی درباره گرگان پخش خواهد شد و سپس مهندس شبیر دائمی برگزیده جشنواره های کشوری وبلاگ نویسی و دانشجوی ترم آخر مقطع کارشناسی ارشد ارتباطات به مدت 20 دقیقه به ارائه مطالب آموزشی در باب وبلاگ نویسی خواهد پرداخت که  استفاده از این مطالب مفید و مختصر را به همه وبلاگ نویسان گرگانی و علاقمندان به وبلاگ نویسی توصیه می کنیم.

سپس مهندس هامان هاشمی دبیر شورای راهبردی روز گرگان در هفت دقیقه به ارائه برنامه های روز گرگان در سال 90 پرداخته و به ضرورت های گرامیداشت این روز اشاره خواهد داشت.

معرفی یک از رسوم گرگانی ها توسط سیدمهدی شریف موسوی فعال فرهنگی در هفت دقیقه نیز برنامه بعدی مراسم است.

سپس عطاالله صفرپور هنرمند نام آشنای گرگانی و یکی از دو بازمانده هنر سیاه بازی ایران ، پس از مدتها در شهرش بر روی صحنه رفته و به اجرای طنز گرگانی خواهد پرداخت.

حُسن ختام برنامه هم سخن و ارائه راهکار از سوی سه وبلاگ نویس گرگانی در نه دقیقه است.

شب دوم دوشنبه 24 مرداد ماه 90 – بعد از قرائت قرآن و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران، کلیپی متفاوت از کلیپ شب اول درباره گرگان پخش خواهد شد. سپس دکتر حسین مومنی استاد دانشگاه گرگان ، دانش آموخته مقطع دکترای رشته کامپیوتر دانشگاه علم و صنعت ایران و مشاور سازمان فناوری اطلاعات وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور به مدت 20 دقیقه به ارائه مطالب آموزشی فنی در زمینه وبلاگ نویسی خواهند پرداخت که با توجه به کاربردی بودن این مطالب، امیدواریم مورد توجه وبلاگ نویسان و فعالان فضای مجازی قرار بگیرد.

سپس مجید دزیانی مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی سرخپوشان گرگان که با دست های خالی لیکن با سختکوشی بسیار تیم های فوتسال و فوتبال دختران این باشگاه را از سطح استانی به لیگ های دسته دوم و اول کشور و سپس سوپرلیگ ایران رسانده در 6 دقیقه توضیحاتی درباره شرایط تیم مذکور ارائه خواهد کرد.

در ادامه مهندس عبدالعظیم ولی اللهی طنزپرداز گرگانی و مدیر وبلاگ آقا بزرگ ، شعری از سروده هایش که حال و هوای وبلاگی دارد را قرائت خواهد کرد.

سپس کیوان صالحی هنرمند نام آشنا و طنزپرداز مستعد گرگانی برای حاضرین اجرا خواهد داشت.

اما یکی از بخش های مطمئنا جالب این برنامه ، اجرای زنده ترانه با گویش گرگانی توسط حسین طاهری خواننده آثاری همچون عاروسی گرگانی ها و .... است.

حسن ختام برنامه شب دوم هم سخن و ارائه راهکار از سوی سه وبلاگ نویس گرگانی در نه دقیقه  است.

پی نوشت یک : مجری گری برنامه شب های وبلاگی که با حمایت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان از سوی انجمن وبلاگ نویسان گرگاندوست برگزار میشود برعهده احسان ارشاد مدیر وبلاگ گرگان امروز و دانش آموخته مقطع کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری  است.

پی نوشت دو : ذکر یاد و قرائت فاتحه برای دو بزرگ گرگاندوست تازه درگذشته آیت الله سیدمحمد رئیسی گرگانی و حاج محمدابراهیم برادران از برنامه های جنبی این مراسم است که با حضور وبلاگ نویسان گرگاندوست و شهروندان دوستدار گرگان در سالن اجتماعات انجمن خیریه بانوان گرگان واقع در چهارراه ویلا (تقاطع عدالت 7 و کوی ویلا) برگزار میگردد.

پی نوشت سه : دکتر اسدالله معطوفی گرگان پژوه نامدار، مولف 20 کتاب درباره تاریخ، فرهنگ و ... گرگان، و ملقب به دایره المعارف زنده گرگان زمین که قرار بود در شب دوم برنامه 30 دقیقه با موضوع گذری بر تاریخ و فرهنگ گرگان زمین به ایراد سخن بپردازد به علت سفر اضطراری و غیرمنتظره به تهران ، فرصت حضور در برنامه را نیافت لیکن اظهار نمودند حتما در اولین برنامه آتی وبلاگ نویسان گرگاندوست در جمع دوستان حضور و به ارائه بحث مورد نظر خواهد پرداخت.

پی نوشت چهار : انجمن وبلاگ نویسان گرگاندوست برگزارکننده این مراسم تشکر ویژه ای نیز از سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان ( علی الخصوص مدیرعامل، رئیس و اعضای هیئت مدیره آقایان حسینخانی و طاهری و خانم ها قدس ولی و کریم آبادی ) به جهت حمایتشان از برگزاری این برنامه همچون نخستین جشنواره وبلاگ نویسی که با استقبال گسترده وبلاگ نویسان به بهترین نحو ممکن برگزار شد، دارد.

منبع: انجمن وبلاگ نویسان گرگاندوست

/ 4 نظر / 42 بازدید
فرصت تبادل لينک

سلام براي افزايش بازديد و برتري در گوگل با سايت ما تبادل لينک کنيد لينک : http://www.parmisfun.com/link

احمد رضا

وب شما باحال بود به وب من بیایید[نیشخند][نیشخند][نیشخند]

فیروزفرد

سلام. ممنونم از اجرای برنامه تون . واقعا خیلی پر محتوا بود .در ضمن وبلاگتون لینک دادم به وبلاگم خوشحال میشم یه سری به وبلگم بزنی. سپاس

واما ورزش...

درود[گل] مطلب جالب توجهی بود موفق باشید سربلند گرگان و گرگان دوست