با نخستین جشنواره وبلاگ نویسی گرگان / 27 تیرماه 90 گام آخر؛ آیین اختتامیه

آئین اختتامیه نخستین جشنواره وبلاگ نویسی گرگان ساعت 17:45 روز دوشنبه 27 تیرماه 90 در تالار اندیشه موسسه فرهنگی میرداماد گرگان برگزار میشود.

 

نخستین جشنواره وبلاگ نویسی گرگان از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری در ده موضوع فرهنگ بومی گرگان ، ورزش گرگان ، معماری و بافت تاریخی گرگان ، توسعه گرگان ، هنر در گرگان ، امور خیریه و نیکوکاری در گرگان ، مشاهیر و نام آوران پیشین یا معاصر گرگان ، گرگان از نگاه من ، جاذبه های گردشگری و طبیعی گرگان ، و عناصر گرگان تاریخی از 10 اردیبهشت آغاز شده بود.

در این بین با پایان مهلت ثبت نام 76 وبلاگ نویس با ارسال 196 اثر تولید شده در فاصله زمانی 10 اردیبهشت تا 27 خرداد  90 در جشنواره شرکت کردند .

بعد از کنار گذاشتن مطالب کپی شده و نیز مطالب تولید شده در خارج از بازه زمانی جشنواره ، کار بررسی آثار توسط هیئت داوران آغاز و سه نفر اول هر بخش که به ترتیب حداقل امتیازهای 60 و 50 و 40 را کسب کرده اند مشخص شدند  لیکن به جهت جذابیت بیشتر اسامی برگزیدگان در آئین اختتامیه اعلام خواهد شد.

-  علاوه بر اهدای جوایز به برگزیدگان ، به همه 76 وبلاگ نویسی که با ثبت نام اینترنتی در جشنواره شرکت کرده بودند در پایان مراسم اختتامیه ، یادمان نخستین جشنواره وبلاگ نویسی گرگان و یک بسته فرهنگی اهدا خواهد شد.

-  برای سهولت در رفت و آمد شرکت کنندگان ، وسیله نقلیه عمومی راس ساعت 17:30 روز دوشنبه 27 تیر از مقابل شهرداری افراد را به موسسه فرهنگی میرداماد واقع در میدان مفتح ( پمپ بنزین پایین – غرب شهر ) ، پایین تر از حوزه علمیه امام خمینی منتقل و در پایان برنامه نیز به میدان شهرداری باز خواهد گرداند.

-  در برخی از موضوعات به جهت عدم کسب امتیاز حداقلی لازم توسط شرکت کنندگان ، برای احراز یکی از رتبه های اول تا سوم ، فردی از سوی هیئت داوران معرفی نشد.

-  رقابت در برخی موضوعات به حدی نزدیک و داغ بوده که فاصله امتیازات نفرهای اول تا سوم بسیار ناچیز بوده است . به عنوان مثال در موضوع ورزش فاصله امتیازات نفر اول با دوم و دوم با سوم تنها یک امتیاز بوده است.

نخستین جشنواره وبلاگ نویسی گرگان از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و با حمایت شرکت فنی مهندسی دانش گستر شمال ، انجمن وبلاگ نویسان گرگاندوست ، حوزه هنری استان ، موسسه فرهنگی میرداماد گرگان ، پست بانک استان ، موسسه آموزش عالی آزاد قابوسیه ، نشر پیک ریحان گرگان ، دو روزنامه گلشن مهر ، هفته نامه گلستان سلام ، آتلیه عکس نگارستان و شرکت رسا رایان برگزار میشود.

منبع: گرگان ما

/ 7 نظر / 19 بازدید
علی شافعی

با درود و مهر بر شما دانلود مالتی مدیا نمونه انتخابی کارهایم . دانلود و دیدنش ضرری نداره...

استارباد

آقا خدا قوت ان شاءالله سعادت باشه هستیم در جوارتون [گل][گل][گل]

علی شافعی

با درود و مهر دانلود مالتی مدیای منتخب آثارم . دانلود و دیدنش ضرری نداره

گلستانه

سلام خوشحال میشم از خوانندگان وبلاگم مباشد![گل]

امیر مسعود رایجی

وبلاگ سیاست ما شروع به کار کرد- شما در این وبلاگ لینک شدید-سیاست ما با (( المان نیمه کاره ، شهردار ما پرکاره )) به روز شد و منتظر نظرات ارزشمند شماست.[چشمک][لبخند][گل]

سرباز ولایت

در آیه 86 هود اگرچه مخاطب قوم شعیبند و منظور از «بقیة الله» سود و سرمایه هاى حلال و یا پاداش الهى است، ولى هر موجود نافع كه از طرف خداوند براى بشر باقى مانده و مایه خیر و سعادت گردد «بقیة الله» محسوب مى شود. از آن جا كه حضرت مهدى آخرین پیشوا و آخرین باقیمانده بعد از پیامبران و امامان است، یكى از روشن ترین مصادیق «بقیة الله» هستند./

سید علیرضا رئیسی

سلام به شما دوست گرامی پانزدهم شعبان زاد روز حضرت حجت ابن الحسن العسگری (عج) بر رهروان راستین آن امام همام مبارک باد به روزم حضور شما موجب دلگرمیست