اقدام شایسته سازمان فرهنگی شهرداری گرگان

همزمان با نصب بنرهای تبلیغاتی "تور گرگان گردی" توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری در آذر ماه سال جاری در نقاط مختلف گرگان، در همان ایام بافت تاریخی گرگان و محلات قدیمی شهر اتوبوسهای حامل دانش آموزان مقاطع مختلف تحصیلی را شاهد بود که به منظور آشنایی کودکان و نوجوانان با تاریخ و میراث کهن، صنایع دستی و جاذبه های گردشگری گرگان عازم بافت تاریخی شده بودند و بدین طریق فرصتی مغتنم پدید آمد تا جمع کثیری از دانش آموزان گرگانی با آثاری همچون خانه ها و مجموعه های تاریخی تقوی و باقری، موزه صنایع دستی، کاخ موزه گرگان، موزه ی سنگ گرگان، مسجد جامع، امامزاده نور (اسحاق) و . . . بیشتر آشنا گردند.

متن کامل این یادداشت را در سایت خبری، تحلیلی شمال فرداودر اینجا بخوانید.

/ 16 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
آقابزرگ

خبر امیدوار کننده ای بود. فقط امیدوارم که بخشهای مختلف شهرداری با هم هماهنگ کار کنن. نه اینکه یک قسمت بچه ها رو ببره بافت تاریخی رو نشون بده و یه قسمت مجوز تخریب همون بافت رو صادر کنه!!!

گنجي

سلام جناب ارشاد انشاالله كليه امورات سرو سامان گيرد دعا فرماييد.

پسر گلم

اقدام شايسته‌اي بود به اميد تداوم اين برنامه‌هاي فرهنگي

دنیای بیکران (سارا و امین)

سلام این طرح خوبیه اما به نظر من کافی نیست و میشه در یک طرح عمومی تور گردشگری یک روزه در هرهفته برای عموم برگزار بشه .

گرگان ما

سلام احسان جان . من امروز اتوبوس این تور رو دیدم که جلوی پارک شهر ایستاده بود . نمیدانی بچه ها با چه شور و شوقی بعد از پایان بازدید از ماشین پیاده میشدند. واقعا در این روزهای زوال تدریجی و بی تفاوتی نسبت به فرهنگ گرگان ، این حرکت شایسته تقدیر است. به امید استمرار و انجام برنامه های بزرگتر .

ناصر گرزين

باسلام از توجه جنابعالي واظهار نظر هاي بسيار خوب وكارشناسي كما ل تشكر رادارم

کافه صفا

تداوم فعاليت‌ها براي حفظ بافت تاريخي گرگان

گنجي

اللهم صل علی محمد و آل محمد اللهم کل لولیک الحجه بن الحسن صلواتک علیه و علی آبائه فی هذه الساعه و فی کل ساعه ولیلا و حافظا و قائدا و ناصرا و دلیلا و عینا حتی تسکنه ارضک طوعا و تمتعه فیها طویلا برحمتک یا ارحمن الراحمین