گرگان امروز

به نام خداوند لوح و قلم / حقیقت نگار وجود و عدم

حضور پرشور گرگاندوستان در نخستین مراسم شب وبلاگی

شب گذشته، گرگاندوستان و دوستداران گرگان تاریخی در محفلی صمیمانه بار دیگر گردهم آمدند و با حضوری پرشور در اولین برنامه ی شب وبلاگی، انسجام و همدلی خود را دوباره به نمایش گذاشتند. مراسم اولین شب وبلاگی گرگاندوستان با حضور آقایان حسین خانی (مدیرعامل سازمان فرهنگی ورزشی) مهندس مجید طاهری( معاون شهردار و رئیس هیئت مدیره سازمان فرهنگی)، ناصر گرزین، مهندس چراغعلی و ذبیح اله میقانی( اعضای محترم شورای شهر گرگان) برپا گردید و گرگاندوستان با حضور پررنگ و مؤثر خود و در فضایی صمیمانه بار دیگر بر عهد و میثاقشان برای اعتلای گرگان عزیز تأکید ورزیدند.

در این مراسم که با حمایت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان و به همت وبلاگ نویسان گرگاندوست برپا شد جمع کثیری از گرگاندوستان، دوستان اهل قلم و فرزندان گرگان تاریخی حضور به هم رسانیدند. در ابتدای مراسم شبیر دائمی به بیان توضیحات کامل و جامعی راجع به اهمیت وبلاگ نویسی و ذکر نکاتی کاربردی در این رابطه پرداخت و سپس سید مهدی شریف موسوی با اشعار زیبایش به گویش گرگانی و بیان آداب و رسوم و بازی های محلی جمع حاضر را به وجد آورد. عطا صفر پور هنرمند محبوب گرگانی هم با اجرای زیبا و جذابش گل لبخند را بر لبان حاضرین نشاند. ذکر صلوات و قرائت فاتحه و گرامیداشت یاد و نام دو بزرگ سفر کرده استراباد مرحوم آیت اله رئیسی و مرحوم حاج ابراهیم برادران از دیگر برنامه های شب گذشته بود.

در برنامه ی دیشب، سیدهامان هاشمی دبیر شورای راهبردی روز گرگان به تشریح برنامه های روز و هفته ی گرگان پرداخت و همراهی وبلاگ نویسان را در فضای مجازی در راستای اطلاع رسانی و انعکاس مطلوب مراسمات و برنامه های روز و هفته گرگان خواستار شد.

بیان نقطه نظرات سه تن از وبلاگ نویسان گرگاندوست جهت ارتقاء فعالیت وبلاگ نویسان در فضای مجازی و اثرگذاری بیش از پیش آنان، پایان بخش برنامه های نخستین شب وبلاگی گرگاندوستان بود.

بدون شک اتحاد و وحدت رویه و علاقه وافر گرگاندوستان به شهر تاریخی گرگان مهترین پیام برنامه ی شب گذشته بلاگرهای گرگانی بود.

مراسم دومین شب وبلاگی گرگاندوستان نیز دوشنبه 24 مرداد رأس ساعت 9 شب در سالن انجمن خیریه بانوان گرگان با حضور چند تن از هنرمندان گرگانی در قالب برنامه ای شاد و متنوع برگزار خواهد شد.

پی نوشت: شرح تفصیلی و انعکاس مراسم اولین شب وبلاگی در وبلاگهایی که تاکنون گزارشات شب گذشته را منعکس نموده اند همچون وقایع استرابادیه، من و خواهرم، انجمن خیریه بانوان گرگان، پرانتزی هم برای من، خانه ی روابط عمومی ها، همیشه خبرنگار، انجمن وبلاگ نویسان گرگاندوست و هدف آگاهی بخشیدن است بسیار جالب توجه است.

نویسنده : احسان ارشاد : ٥:٥٤ ‎ق.ظ ; دوشنبه ٢٤ امرداد ۱۳٩٠
Comments نظرات () لینک دائم