گرگان امروز

به نام خداوند لوح و قلم / حقیقت نگار وجود و عدم

شب وبلاگی گرگاندوستان

وبلاگ نویسان گرگاندوست در ادامه فعالیت های جمعی شان همچون نخستین جشنواره وبلاگ نویسی گرگان ، بار دیگر با حمایت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان و این بار در قالب برنامه شب وبلاگی گرد هم آمده تا  جمع شدن شان در زیر یک سقف و با هدف بهره مندی از برنامه های فرهنگی، آموزشی و ... ، زمینه ساز همگرایی بیش از پیش در جهت حرکت منسجم در راستای توسعه گرگان ، ترویج بیش از پیش فرهنگ گرگاندوستی و نقش آفرینی بیشتر گرگاندوستان در فضای مجازی شود.

برنامه شب وبلاگی در یکشنبه و دوشنبه 23 و 24 مردادماه 90 از ساعت 21 با حضور وبلاگ نویسان دوستدار گرگان برگزار و شرکت کنندگان طی دو شب از برنامه های متنوع آموزشی و فرهنگی که با حضور گرگان پژوهان ، مدرسان دوره های آموزشی وبلاگ نویسی ، و ... برگزار میشود بهره مند خواهند شد.

برنامه شب وبلاگی در سالن اجتماعات انجمن خیریه بانوان گرگان واقع در چهارراه ویلا " تقاطع کوی ویلا و عدالت 7 " ، برگزار و از کلیه وبلاگ نویسان دوستدار گرگان و نیز شهروندان گرگاندوست جهت حضور در آن دعوت به عمل می آید.

پی نوشت : بدون هیچ حرف اضافه و اغراقی نهایت سپاس و امتنان را از سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان به ویژه جناب آقای علی حسینخانی مدیرعامل سازمان، مهندس مجید طاهری رئیس هیئت مدیره سازمان ، اعضای هیئت مدیره سازمان سرکار خانم قدس ولی و سرکار خانم کریم آبادی که همچون نخستین جشنواره وبلاگ نویسی یاور ما در برگزاری این برنامه فرهنگی شدند داشته و امید داریم با تداوم حمایت آن مجموعه از برنامه های وبلاگ نویسان دوستدار گرگان ، شاهد همگرایی بیش از پیش گرگاندوستان در فضای مجازی و به تبع آن تاثیرگذاری مثبت این مجموعه پویا و باانگیزه در توسعه دیار دوست داشتنی و متفاوت گرگان باشیم.

منبع: گرگان ما

نویسنده : احسان ارشاد : ۱٢:٤۸ ‎ق.ظ ; چهارشنبه ۱٩ امرداد ۱۳٩٠
Comments نظرات () لینک دائم