گرگان امروز

به نام خداوند لوح و قلم / حقیقت نگار وجود و عدم

با نخستین جشنواره وبلاگ نویسی گرگان / 27 تیرماه 90 گام آخر؛ آیین اختتامیه

آئین اختتامیه نخستین جشنواره وبلاگ نویسی گرگان ساعت 17:45 روز دوشنبه 27 تیرماه 90 در تالار اندیشه موسسه فرهنگی میرداماد گرگان برگزار میشود.

 

نخستین جشنواره وبلاگ نویسی گرگان از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری در ده موضوع فرهنگ بومی گرگان ، ورزش گرگان ، معماری و بافت تاریخی گرگان ، توسعه گرگان ، هنر در گرگان ، امور خیریه و نیکوکاری در گرگان ، مشاهیر و نام آوران پیشین یا معاصر گرگان ، گرگان از نگاه من ، جاذبه های گردشگری و طبیعی گرگان ، و عناصر گرگان تاریخی از 10 اردیبهشت آغاز شده بود.

در این بین با پایان مهلت ثبت نام 76 وبلاگ نویس با ارسال 196 اثر تولید شده در فاصله زمانی 10 اردیبهشت تا 27 خرداد  90 در جشنواره شرکت کردند .

بعد از کنار گذاشتن مطالب کپی شده و نیز مطالب تولید شده در خارج از بازه زمانی جشنواره ، کار بررسی آثار توسط هیئت داوران آغاز و سه نفر اول هر بخش که به ترتیب حداقل امتیازهای 60 و 50 و 40 را کسب کرده اند مشخص شدند  لیکن به جهت جذابیت بیشتر اسامی برگزیدگان در آئین اختتامیه اعلام خواهد شد.

-  علاوه بر اهدای جوایز به برگزیدگان ، به همه 76 وبلاگ نویسی که با ثبت نام اینترنتی در جشنواره شرکت کرده بودند در پایان مراسم اختتامیه ، یادمان نخستین جشنواره وبلاگ نویسی گرگان و یک بسته فرهنگی اهدا خواهد شد.

-  برای سهولت در رفت و آمد شرکت کنندگان ، وسیله نقلیه عمومی راس ساعت 17:30 روز دوشنبه 27 تیر از مقابل شهرداری افراد را به موسسه فرهنگی میرداماد واقع در میدان مفتح ( پمپ بنزین پایین – غرب شهر ) ، پایین تر از حوزه علمیه امام خمینی منتقل و در پایان برنامه نیز به میدان شهرداری باز خواهد گرداند.

-  در برخی از موضوعات به جهت عدم کسب امتیاز حداقلی لازم توسط شرکت کنندگان ، برای احراز یکی از رتبه های اول تا سوم ، فردی از سوی هیئت داوران معرفی نشد.

-  رقابت در برخی موضوعات به حدی نزدیک و داغ بوده که فاصله امتیازات نفرهای اول تا سوم بسیار ناچیز بوده است . به عنوان مثال در موضوع ورزش فاصله امتیازات نفر اول با دوم و دوم با سوم تنها یک امتیاز بوده است.

نخستین جشنواره وبلاگ نویسی گرگان از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری و با حمایت شرکت فنی مهندسی دانش گستر شمال ، انجمن وبلاگ نویسان گرگاندوست ، حوزه هنری استان ، موسسه فرهنگی میرداماد گرگان ، پست بانک استان ، موسسه آموزش عالی آزاد قابوسیه ، نشر پیک ریحان گرگان ، دو روزنامه گلشن مهر ، هفته نامه گلستان سلام ، آتلیه عکس نگارستان و شرکت رسا رایان برگزار میشود.

منبع: گرگان ما

نویسنده : احسان ارشاد : ٥:۳٠ ‎ب.ظ ; سه‌شنبه ٢۱ تیر ۱۳٩٠
Comments نظرات () لینک دائم